КОМПЕТЕНТНІСНА МОДЕЛЬ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Автор(и)

  • Ірина Гольцова Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Ukraine

DOI:

https://doi.org/10.36030/2310-2837-1(100)-2021-119-124

Анотація

Стаття присвячена дослідженню компетентнісної моделі фахівців у сфері державних публічних закупівель та можливостей подальшого освітнього розвитку кадрового потенціалу. Метою дослідження є визначення основних вимог та особистісних якостей працівника, задіяного у процесі здійснення процедур закупівель, а також у системному осмисленні сфери закупівель як простору для діяльності професійно підготовленого фахівця. В цій роботі автор звертається до сучасного українського законодавства у сфері державних публічних закупівель та проводить аналіз Професійного стандарту фахівця з публічних закупівель. У статті висвітлені вимоги до професіоналізації діяльності фахівця з публічних закупівель та визначено, що реалізація цих вимог пов’язана з освітньою імпліментацією законодавчих вимог в управлінську практику. Автором проведено аналіз Професійного стандарту фахівця з публічних закупівель та обґрунтовано необхідність професійного зростання управлінського потенціалу та формування компетентностей фахівців у сфері закупівель не лише у сфері державного управління.
Ключові слова: публічні закупівлі; державні публічні закупівлі; фахівець з публічних закупівель; професійний стандарт; компетенції; компетентнісна модель.

Біографія автора

Ірина Гольцова, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Aспірантка кафедри теорії та практики управління

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-03-01

Номер

Розділ

Статті